Pobytový kemp na horách

20.1 - 26.1.2024

Dopřejte svým dětem zasněžené prázdniny v Jizerských horách. Pobytový kemp je určen pro všechny děti ( 6 - 14 let), které se nebojí nechat mamku s taťkou doma a mají chuť prožít týden na lyžích a snowboardu. Prohánět se budeme po sjezdovkách Tanvaldského Špičáku. Ubytováni budeme v krásném rodinném penzionu Jana Hübnerová, který je v blízkosti sjezdovky. O stravu, pitný režim a teplo domova se nám postará dětmi prověřená kuchařka. Děti budou na začátku kempu rozdělené do skupin dle svých zkušeností a schopností. Dbáme na individuální přístup, proto je v našich skupinách maximálně pět dětí na jednoho instruktora. V dopoledních hodinách se budeme věnovat lyžím, po obědě vyrazíme na snowboard a večer na děti čeká doprovodný program plný her, soutěží a videocoaching. Začátečníkům poradíme jak na to a  pokročilým poladíme techniku a vyzkoušíme nějaký ten freestyle.  Samozřejmě si dáme jeden den pauzu, abychom si odpočinuli. Vyrazíme do místní továrny na výrobu dřevěných hraček a  navštívíme lezeckou stěnu a možná i bazén. Celý týden pak zakončíme exhibicí pro rodiče.

Kontakt:                                                                                                              Nenela +420 734 385 905                                                                                horyprodeti@gmail.com

KDY A KDE?

20.1 - 26.1.2024 v Albrechticích v Jizerských horách ( skiareál Tanvaldský Špičák)

KDO?

Kemp je určen pro začátečníky a pokročilé od 6 do 14 let.

UBYTOVÁNÍ A STRAVA

Ubytování budeme v rodinném penzionu Jana Hübnerová, který je nedaleko od sjezdovky. Děti se můžou těšit na domácí stravu 5x denně, pitný režim je samozřejmostí.

KAPACITA?

Aby jsme mohli dětem věnovat dostatek individuální výuky a péče, je kapacita kempu omezena na 14 účastníku. Na sjezdovkách se tak jeden instruktor věnuje maximálně pěti dětem.

CENA?

Cena kempu je 11 490,-/1 dítě.  V případě přihlášení více dětí současně nebo sourozenců sleva 5%.

V ceně je zahrnuto: ubytování na šest nocí, 5x denně domácí strava, pitný režim, skipas, výuka a péče zkušených instruktorů, dohled zdravotníka, doprovodný program a malý dárek na závěr. 


V ceně není zahrnuta doprava, pojištění a půjčení sportovního vybavení.

Kompletní program včetně doporučeného vybavení Vám zašleme po přihlášení dítěte.

*V případě nepříznivé situace související s covid onemocněním (nebo vládními restrikcemi) vracíme částku ve výši 90%.

*Platbu 30% výši zálohy z celkové ceny požadujeme do 14 dnů od obdržení přihlášky.. Doplatek měsíc před zahájením kurzu.
 
 *V případě nepříznivých sněhových podmínek máme pro děti připravený bohatý náhradní program (např. lezecká stěna, Jump aréna, aquapark a spoustu dalších sportovních aktivit.