Sportovní kroužek pro nejmenší

Víme, že vybudovat si silný a pozitivní vztah ke sportu, je pro zdravý vývoj dítěte jedním z nejdůležitějších faktorů.  Proto jsme pro nejmenší sportovce připravili celoroční všestranný sportovní kroužek. Zde Vašim malým neposedům hravou formou ukážeme, že sport je ta nejlepší zábava. Podpoříme tak jejich přirozenou potřebu se hýbat-sportovat. Na jaře a na podzim budeme trénovat převážně venku na kolech a odrážedlech. Před případným deštěm se  schováme do tělocvičny či bazénu a s prvním sněhem se přesuneme na sjezdovky, kde si budeme až do jara užívat dobrodružství na lyžích. Dětem tak během celého roku představíme řadu sportovních aktivit, což jim pomůže v rozhodnutí čemu se chtějí v budoucnu věnovat naplno. Naši zkušení instruktoři se postarají o přirozený rozvoj a pokrok Vašeho malého sportovce. Skupina vrstevníků zase o přirozenou motivaci a nová přátelství. Tréninky probíhají dva dny v týdnu a trvají vždy dvě hodiny, během kterých jsou děti rozděleny do menších skupinek podle svých schopností a dovedností. Děti čeká také několik příměstských „soustředění”,  kde budeme nejen sportovat, ale také poznávat krásy Jizerských hor.

INFORMACE+PŘIHLÁŠKY 

NENELA +420 734 385 905                                                                              info@horyprodeti.com

KDO?

Kroužek je určený pro všechny děti od 3 do 7 let. ( Školka)

KDY?

Tréninky probíhají v Jablonci nad Nisou a okolí probíhají v pondělí a ve středu od 16.00 do 18.00 hodin !!! NEPŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY, MÁME PLNO :-) !!! 

Tréninky v Liberci a okolí probíhají v úterý a čtvrtek od 16.00 do 18.00 hodin.

Rozvrh zimních tréninků bude upřesněn podle aktuálního provozu lyžařských areálů.

KDE?

Tréninky probíhají v Jablonci nad Nisou a okolí.  Místo tréninku závisí na dané aktivitě, počasí a dalších faktorech. Rodiče jsou předem informováni o aktuálním rozvrhu a případných změnách.

CO S SEBOU?

Sportovní vybavení dle aktuálního tréninku, sportovní oblečení, batůžek, svačinka a pití.

NÁPLŃ KROUŽKU

Odrážedla, kola, koloběžky, plavání, lyže, gymnastika, míčové hry, paddleboard, slackline, horolezecká stěna, lukostřelba, inline brusle, skate a spousta dalšího. 

CENA A PLATBA

2500,- = 10 tréninků

 Vstupy na sportoviště (bazén, lezecká stěna), skipasy a případné půjčovné sportovního vybavení je placeno zvlášť.