WAKE - BIKE KEMP

14.7- 19.7.2024

14.8 - 19.8.2024


Sportovní pobytový kemp v České Lípě. Pod vedením zkušených instruktorů se děti zdokonalí nejen v jízdě na kole, ale taky si užijí spoustu vodních radovánek. Vyzkouší si tzv. wakeboarding tedy jízdu na prkně na vodní hladině.  Kemp je určený pro všechny školáky, kteří se nebojí vody a mají chuť naučit se něco nového. Během programu u vody jsou povinné plovací vesty, takže není potřeba být dobrý plavec. Na kole budeme převážně trénovat techniku a jízdu v terénu. Večery zasvětíme videocoachingu, hrám, soutěžím a hlavně odpočinku. Ubytováni budeme v těsné blízkosti wakeparku, o domácí stravu se postará dětmi prověřená kuchařka. Celý kemp je pak zakončen páteční exhibicí pro rodiče.  Klademe důraz na bezpečnost a individuální přístup, proto je kapacita kempu omezena na 12 dětí. 

INFORMACE

Nenela +420 734 385 905                                                                                info@horyprodeti.comWAKE

Výuka probíhá na tzv. twopointu, to znamená, že na vleku jezdí vždy jen jeden (1 dítě na wake - 1 instruktor). Při výuce jsou povinné ochranné pomůcky jako plovací vesta a helma ( půjčení v ceně kempu), není tedy nutné být dobrý plavec ( Ty vesty jim sundáme až na chalupě :-)

BIKE A DALŠÍ AKTIVITY

Na kole budeme především trénovat techniku a jezdit v terénu. Další aktivity, které si děti vyzkouší...( skate, trickboard, longboard, kolečkové brusle, padlleboard, slackline, ...)

VYBAVENÍ

V ceně je zahrnuta půjčovna vybavení na wake ( plovací vesta, helma, případně neoprén) a zapůjčení dalšího doplňkového vybavení (longboard, trickboard...). 

UBYTOVÁNÍ  A STRAVA

Ubytování budeme v turistické chatě v těsném sousedství wakeparku. O stravu se nám postará dětmi prověřená kuchařka.    

  KAPACITA

Kapacita kempu je omezena na 12 dětí. ( 4 děti = 1 instruktor) . Při výuce wakeboardu je přítomen ještě pracovník wakeparku. 

VĚk

Kemp je určen pro děti od 7-14 let (možná vyjímka i pro menší děti)

CENA

9990,- / DÍTĚ       

Cena zahrnuje:

 nabitý sportovní program se zkušenými instruktory, ubytování na 5 noci, 5x denně domácí strava + pitný režim, jízdné na vlecích + půjčení wakeboardového vybavení. další aktivity ...

V ceně není zahrnuta doprava, půjčení kola, pojištění                           (DOPORUČUJEME !!)                                                                              

Fotogalerie