FREERIDE celoroční kroužek

Lyže, horské kolo, snowboard, wakeboard, inline brusle, lezení a spousta dalšího. To jsou aktivity, které si Vaše děti nejen vyzkouší, ale  pod vedením zkušených instruktorů, také naučí.  FREERIDE kroužek je určen pro všechny kluky a holky školou povinné (od 7 let). Tréninky probíhají 2x týdně cca 2 hodiny na předem domluvených místech. Na kroužku klademe důraz na individuální přistup a proto se s námi nebude nudit žádný začatečník ani pokročilý. Děti jsou během tréninku rozděleny do menších skupinek podle dané aktivity a jejich aktuálních schopností.  Na tréninku se děti naučí nejen jednotlivé sporty, ale také jak péčovat o své sportovní vybavení. Nevyhneme se ani základům první pomoci, nebo bezpečnému pohybu po horách i ve městech. Naším cílem není vychovávat výkonnostní sportovce, ale zábavnou formou dětem ukázat, že sport je ta nejlepší zábava pro každého. Během roku čeká děti také několik víkendových soustředění, na kterých budeme nejen zdokonalovat naši fyzickou kondici, ale také upevňovat přatelství a týmového ducha. 

Více informací:
Nenela +420 734 385 905
Leoš +420 773 586 880
info@horyprodeti.com  

 KDO? 

kroužek je určen pro děti školou povinné ( od 7 let) 

  KDY?

Tréninky v Jablonci a okolí probíhají v pondělí a ve středu od 16.00 do 18.00 hodin - !!! NEPŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY, MÁME PLNO :-) !!!

Tréninky v Liberci a okolí probíhají v úterý a čtvrtek od 16.00 - 18.00 hodin.

  Rozvrh zimních tréninku bude upřesněn podle provozu skiareálů.  

KDE? 

Tréninky probíhají dle dané aktivity na předem domluvených místech v okolí Jablonce nad Nisou  a Liberce.

Jednotlivé tréninky lze mezi sebou kombinovat.

Rodiče dostávají rozvrh plánových aktivit a lokalit, kde budou tréninky probíhat.

CO?

horská cyklistika, lyžování, snowboard, wakeboard, inline brusle, longboard, lezení, trampolíny, bazén, kondiční tréninky v tělocvičně, a mnoho dalšího

CO S SEBOU?

 sportovní vybavení dle daného tréninku, vhodné oblečení a obuv, batoh se svačinou a láhev s pitím

CENA A PLATBA? 

2500,- = 10 tréninků
Vstupné na sportoviště (bazén, lezecká stěna, atd.), skipasy, půjčovna vybavení a jiné nejsou zahrnuty v měsíční platbě.