LYŽOVÁNÍ

 První krůčky v ,,ROBObotech" (přeskáče), sklouznutí se na lyžích nebo zatáčka. To vše bude pro vás a vaše děti nezapomenutelný zážitek. Malým lyžařům ukážeme zábavnou formou, že lyže jsou skvělá hračka, které se nemusí bát. Naučíme je jak bezpečně zastavit i vyjet na vleku. Se zkušenějšími prozkoumáme lyžařské středisko, poradíme jak vylepšit styl nebo jak na první skoky. A myslíme i na rodiče. Maminky bezpečně vrátíme do formy, zatím co tatínci můžou pilovat carving. Naši zkušení instruktoři naučí lyžovat celo Vaši rodinu. 


INFORMACE + REZERVACE

NENELA +420 734 385 905        horyprodeti@gmail.com

Lokalita

Domovem je nám Tanvaldský Špičák a jeho blízké okolí. Za příplatek za Vámi můžeme přijet kamkoliv v Jizerských horách. Společně s Vámi vybereme vhodný svah v blízkosti Vašeho ubytovaní, který bude ideální pro naši výuku a kde budou panovat příznivé sněhové podmínky.

Počet osob

Výuka sjezdového lyžování může probíhat individuálně, ve skupině třeba s partou kamarádů nebo v rodinném kruhu. Počet instruktorů je přizpůsoben velikosti lyžařské skupiny a jejím dovednostem.

Vybavení

Pokud nemáte svoje vybavení, nevadí. Lyže, přeskáče, helmu nebo třeba i páteřák Vám rádi po předchozí domluvě zapůjčíme a přivezeme. Půjčovna vybavení není v ceně lyžařské výuky.


Skupinové a školní lyžařské kurzy

Rádi pro Vás připravíme vícedenní lyžařský kurz s bohatým doprovodným programem. Pomůžeme Vám vybrat vhodné středisko, zajistíme dopravu nebo ubytovaní. Zkušení instruktoři se postarají nejen o zlepšení lyžařských dovedností, ale také o bezpečnost na sjezdovce. Ceny kurzu jsou individuální, na základě Vaších požadavků Vám rádi zašleme cenovou nabídku.Vložte svůj text...