POBYTOVÝ BIKE KEMP

2.7 -8.7.2022

Dopřejte svým dětem pořádné prázdninové dobrodružství na našem cyklistickém táboře v Jizerských horách. Pobytový tábor je určen pro všechny děti (6-14 let), které se nebojí nechat mamku s taťkou doma a mají chuť prožít letní prázdniny na kole. Prohánět se budeme nejen v bikeparku na Tanvaldském Špičáku, ale také v blízkém okolí. A nebojte se na Špičák nás vyveze lanovka :-). Děti budou na začátku kempu rozdělené do skupin dle svých zkušeností a schopností. Na lehčích trailech si ukážeme jak lépe efektivněji a bezpečně ovládat svoje kolo. A na těch těžších se budeme zabývat především technikou jízdy. Je jedno, jestli jezdíš jen tak pro radost, nebo chceš závodit. Technika je základ. Profesionální přístup zaručuje instruktorská licence ITC. Dbáme na individuální přístup, proto je v našich skupinách maximálně pět dětí na jednoho instruktora. A nebojte nebudeme jezdit jenom na kole. Po obědě nás čekají další aktivity jako jsou např.: inline brusle, skaty, koloběžky a podobně. Večer na děti čeká doprovodný program plný her, soutěží a videocoaching. O plný žaludek a ničím nerušený spánek se postarají na našem oblíbeném rodinném penzionu Jana Hübnerová, který již znáte z našich zimních kempů. Samozřejmě si dáme jeden den pauzu, abychom si odpočinuli ale ani v tento den nebudeme zahálet a navštívíme místní továrnu na výrobu hraček, abychom si od sportování trošku odpočinuli. Celý týden pak zakončíme exhibicí pro rodiče.


INFORMACE + PŘIHLÁŠKY

NENELA                                                                                                            +420 734 385 905                                                                                              horyprodeti@gmail.com


KDY A KDE ?

2.7 - 8.7.2022  v Albrechticích v Jizerských horách (bikepark Tanvaldský špičák)

UBYTOVÁNÍ A STRAVA

Ubytování budeme v rodinném penzionu Jana Hübnerová, s venkovním bazénem. Děti se můžou těšit na domácí stravu 5x denně, pitný režim je samozřejmostí.

KAPACITA 

Aby jsme mohli dětem věnovat dostatek individuální výuky a péče, je kapacita kempu omezena na 14 účastníku. Jeden instruktor se tak maximálně věnuje pěti dětem.

VYBAVENÍ 

Horské kolo s přehazovačkou, chrániče loktů a kolen, helma, případně páteřák.

Po předchozí domluvě je možné vybavení zapůjčit. Půjčovna není v ceně kempu.

CENA

Cena kempu je 9 190,-/dítě. V případě přihlášení více dětí současně nebo sourozenců sleva.

V ceně je zahrnuto: ubytování na šest nocí, 5x denně domácí strava, pitný režim, jízdné na lanovku, výuka a péče zkušených instruktorů, dohled zdravotníka, doprovodný program a malý dárek na závěr.

V ceně není zahrnuta doprava, pojištění a půjčení sportovního vybavení.

Kompletní program včetně doporučeného vybavení Vám zašleme po přihlášení dítěte.

*V případě nepříznivé situace související s covid onemocněním (nebo vládními restrikcemi) vracíme částku ve výši 90%.

*Platbu 30% výši zálohy z celkové ceny požadujeme do 3 dnů od obdržení faktury. Doplatek měsíc před zahájením kurzu.
*V případě nepříznivých sněhových podmínek máme pro děti připravený bohatý náhradní program (např. lezecká stěna, Jump aréna, aquapark a spoustu dalších sportovních aktivit.