Příměstský tábor

 Jablonec n. N.

Nabitý program plný dobrodružství a sportovních zážitků v Jablonci n. N.  si s námi můžou užít malí i velcí sportovci od 3 let. Děti jsou na začátku týdne rozděleny do skupin dle svých schopností a dovedností tak, aby se nikdo nenudil a každý se něco nového naučil. Dopoledne se budeme věnovat převážně jízdě na kole/odrážedle. Naši zkušení instruktoři pomůžou dětem překonat obavy z neznáma a zábavnou formou jim vysvětlí, jak se na kole rozjet, šlapat do pedálů nebo jak bezpečně zastavit. S pokročilými budeme trénovat především techniku, kterou si procvičíme jízdou přes překážky, v těžším terénu a pumptracku. Čeká nás také celodenní výlet do bikeparku na Smržovce. A obědy? O ty se nám postarají kuchaři z restaurace Volt. V odpoledním programu se děti můžou těšit na výlety, hry a další sporty např.: in-line brusle, skateboard, trickboard, slackline a mnoho dalšího. Samozřejmě nesmíme zapomenout na koupání a padlleboardy na přehradě. A když bude zlobit počasí? Tak vyrazíme do nedalekého Makaku nebo bazénu. V poslední den tábora nás bude čekat závěrečná exhibice pro rodiče s malým překvapením pro děti.

INFORMACE + PŘIHLÁŠKY:

Nenela +420 734 385 905                                                                                horyprodeti@gmail.com

TERMÍNY

22.7-26.7.2024 - OBSAZENO

12.8 - 16.8.2024

19.8 - 23.8.2024 - OBSAZENO

KDE?

Jablonec nad Nisou - u přehrady

KDO?

děti 3 - 12 let

CO S SEBOU?

kolo nebo odrážedlo, helma, chrániče na lokty a kolena, batoh na kolo, lahev s pitím (vybavení je možné zapůjčit, není zahrnuto v ceně tábora)

KAPACITA

kapacita kempu je omezena na 25 dětí. ( 5 dětí = 1 instruktor)

CENA

3990,- / DÍTĚ ( sourozenecká sleva - sleva 5% z celkové ceny)

cena zahrnuje:

5denní nabitý sportovní program se zkušenými instruktory, obědy, svačiny + pitný režim, malý dárek na závěr

V ceně není zahrnuta doprava, půjčení kola, pojištění ( DOPORUČUJEME !!) .


STORNO PODMÍNKY

odhlášení 14 a více dní před zahájením kempu - vracíme 70 % z ceny kurzu

odhlášení 13 a méně dní před zahájením kempu - vracíme 20 % z ceny kurzu

odhlášení v průběhu konání kempu - bez nároku na vrácení ceny kurzu

nedostavení se na kemp - bez nároku na vrácení ceny kurzu