Sportovní příměstský tábor

Nabitý program plný dobrodružství a sportovních zážitků v areálu Obří sud - Javorník si s námi můžou užít malí i velcí sportovci od 3 let. Děti jsou na začátku týdne rozděleny do skupin dle svých schopností a dovedností tak, aby se nikdo nenudil a každý se něco nového naučil. Dopoledne se budeme věnovat převážně jízdě na kole/odrážedle. Naši zkušení instruktoři pomůžou dětem překonat obavy z neznáma a zábavnou formou jim vysvětlí, jak se na kole rozjet, šlapat do pedálů nebo jak bezpečně zastavit. S pokročilými budeme trénovat především techniku, kterou si procvičíme jízdou přes překážky, v těžším terénu a pumptracku. A obědy? O ty se nám postarají kuchaři z restaurace Obří sud. A pro odpočinek využijeme zázemí v hlavní budově. V odpoledním programu se děti můžou těšit na výlety, hry a další sporty např.: in-line brusle, skateboard, trickboard, slackline a mnoho dalšího. Samozřejmě nesmíme zapomenout na svezení na bobové dráze. A když bude zlobit počasí? Tak vyrazíme do nedaleké Jump arény nebo bazénu. V poslední den tábora nás bude čekat závěrečná exhibice pro rodiče s malým překvapením pro děti.


INFORMACE + PŘIHLÁŠKY:

Nenela                                                                                      +420 734 385 905                                           horyprodeti@gmail.com


 

TERMÍNY

8.7-12.7.2024   

29.7-2.8.2024     (obsazeno)                                                         

5.8-9.8.2024  zbývají 3 místa 

KDE?

KDO?

děti 3 - 12 let 

CO S SEBOU?

 kolo nebo odrážedlo, helma, chrániče na lokty a kolena, batoh na   kolo, lahev s pitím                                 (vybavení je možné zapůjčit, není zahrnuto v ceně tábora)

KAPACITA 

kapacita kempu je omezena na 25 dětí. ( 5 dětí = 1 instruktor)

CENA

3990- / DÍTĚ ( sourozenecká sleva - sleva  5% z celkové ceny)

cena zahrnuje:

5denní nabitý sportovní program se zkušenými instruktory, obědy, svačiny + pitný režim, malý dárek na závěr

v ceně není zahrnuta doprava, půjčení kola,                                   pojištění ( DOPORUČUJEME !!)  

STORNO PODMÍNKY

odhlášení 14 a více dní před zahájením kempu - vracíme 70 % z ceny kurzu

odhlášení 13 a méně dní před zahájením kempu - vracíme 20 % z ceny kurzu

odhlášení v průběhu konání kempu - bez nároku na vrácení ceny kurzu

nedostavení se na kemp - bez nároku na vrácení ceny kurzu