Sportovní příměstský tábor

Nabitý program plný dobrodružství a sportovních zážitků v areálu Obří sud - Javorník si s námi můžou užít malí i velcí sportovci od 3 let. Děti jsou na začátku týdne rozděleny do skupin dle svých schopností a dovedností tak, aby se nikdo nenudil a každý se něco nového naučil. Dopoledne se budeme věnovat převážně jízdě na kole/odrážedle. Naši zkušení instruktoři pomůžou dětem překonat obavy z neznáma a zábavnou formou jim vysvětlí, jak se na kole rozjet, šlapat do pedálů nebo jak bezpečně zastavit. S pokročilými budeme trénovat především techniku, kterou si procvičíme jízdou přes překážky, v těžším terénu a pumptracku. A obědy? O ty se nám postarají kuchaři z restaurace Obří sud. A pro odpočinek využijeme zázemí v hlavní budově. V odpoledním programu se děti můžou těšit na výlety, hry a další sporty např.: in-line brusle, skateboard, trickboard, slackline a mnoho dalšího. Samozřejmě nesmíme zapomenout na svezení na bobové dráze. A když bude zlobit počasí? Tak vyrazíme do nedaleké Jump arény nebo bazénu. V poslední den tábora nás bude čekat závěrečná exhibice pro rodiče s malým překvapením pro děti.


INFORMACE + PŘIHLÁŠKY:

Nenela                                                                                                                 +420 734 385 905                                                                                             horyprodeti@gmail.com


 

TERMÍNY

10.7-14.7.2023                                                                                            24.7-28.7.2023  (posledních 5 volných míst)                                  31.7-4.8.2023  (poslední 1 volné místo)

KDE?

KDO?

děti 3 - 12 let 

CO S SEBOU?

 kolo nebo odrážedlo, helma, chrániče na lokty a kolena, batoh na   kolo, lahev s pitím                                                                            (vybavení je možné zapůjčit, není zahrnuto v ceně tábora)

KAPACITA 

kapacita kempu je omezena na 25 dětí. ( 5 dětí = 1 instruktor)

CENA

3790- / DÍTĚ ( sourozenecká sleva - sleva  5% z celkové ceny)

cena zahrnuje:

5denní nabitý sportovní program se zkušenými instruktory, obědy, svačiny + pitný režim, malý dárek na závěr

v ceně není zahrnuta doprava, půjčení kola,                                            pojištění ( DOPORUČUJEME !!)